Anunţ de mediu – Strategia integrată de dezvoltare urbană a municipiului Buzău 2016-2023

“MUNICIPIUL BUZĂU, titular al planului STRATEGIA INTEGRATĂ DE DEZVOLTARE URBANĂ A MUNICIPIULUI BUZĂU 2016-2023“ cu amplasamentul în mun. Buzău, jud. Buzău, anunţă publicul interesat asupra depunerii primei versiuni a planului la A.P.M. Buzău în vederea obţinerii avizului de mediu. Informaţiile privind varianta de plan înaintată pot fi consultate la sediul A.P.M. Buzău, str. Democraţiei, nr.11, şi la sediul titularului din mun. Buzău, str. Unirii, nr.163, jud. Buzău în zilele lucrătoare, de luni până vineri, între orele 8,00-14,00. Observaţiile publicului se primesc zilnic,  în scris, la sediul A.P.M. Buzău, în termen de 15 zile calendaristice de la data apariţiei ultimului anunţ.”