Primarul Municipiului Buzău – Constantin Toma

Ene Panait  Inspector
Palaloga Petronela-Raluca  Inspector

Atributii

• de urmarire, executare silita a creantelor bugetare a persoasnelor juridice din municipiul Buzău.

pagina editata la data de oct. 21, 2021 @ 15:34

APLICAŢIA BUZĂU CITY APP

City App

Buzău City App este o aplicație dedicată atât turiștilor, cât și localnicilor. Aplicația promovează  cele mai atractive puncte de interes din orașul Buzău, la servicii (hoteluri, pensiuni, restaurante, baruri, magazine) sau la știri locale (calendarul cu evenimente).

Aplicaţia Buzau City App este disponibilă pe platformele Google Play și App Store.

WEBSITE BUZĂU CITY REPORT

APLICAŢIA BUZĂU CITY REPORT

Aplicaţia Buzau City Report este disponibilă pe platformele Google Play şi App Store.