ALTE SERVICII ONLINE

Componența comisiilor de specialitate ale Consiliului Local

1.Comisia pentru tranziția la economia circulară, buget, finanțe, agricultură, turism și relații internaționale
  • Cojocaru Teodor – Președinte
    – Dragu Valentin – Marian – Secretar
    – Dobre Cristinel
    – Supleant PNL
    – Gheorghiu Oana – Ramona – Cătălina
2.Comisia pentru educație, tineret, culte, activităţi social-culturale, activități sportive și de agrement
  • Matache Oana – Președinte
    – Vlad George – Aurelian – Secretar
    – Țepeluș Laurențiu – Cristinel
    – Suditu Marius
    – Neder Andrei
3.Comisia pentru amenajarea teritoriului, urbanism, administrarea domeniului public și privat al municipiului
– Gubandru Aurel
– Hudițoiu Bogdan – Florin
– Supleant PSD
– Cîrstea Petrică – Irinel
Murguleț Vasile
4.Comisia pentru sănătate, muncă, familie, protecţie socială și protecție copii, persoane vârstnice și persoane cu dizabilități
  • Munteanu Mădălina – Președinte
    – Țăndărescu Ștefan – Secretar
    – Șerban Nicolae
    – Roșioru Silviu – Laurențiu
    – Supleant PMP
5.Comisia juridică, pentru administraţie publică locală, disciplină, respectarea drepturilor şi libertăţilor cetăţenești
  • Apostu Ionuț – Sorin – Președinte
    – Murguleţ Vasile – Secretar
    – Artene Florinel – George
    – Olariu Vasile
    – Gheorghiu Oana – Ramona – Cătălina

pagina editata la data de nov. 3, 2020 @ 14:57

APLICAŢIA BUZĂU CITY APP

City App

Buzău City App este o aplicație dedicată atât turiștilor, cât și localnicilor. Aplicația promovează  cele mai atractive puncte de interes din orașul Buzău, la servicii (hoteluri, pensiuni, restaurante, baruri, magazine) sau la știri locale (calendarul cu evenimente).

Aplicaţia Buzau City App este disponibilă pe platformele Google Play și App Store.

APLICAŢIA BUZĂU CITY REPORT

Aplicaţia Buzau City Report este disponibilă pe platformele Google Play şi App Store.